Agencia Studette Centre Ville

  • Wi-Fi
  • Klimatizace
  • Domácí zvířata nejsou povolena

Hosté se mohou rozhodnout zůstat v apartmánu Agencia Studette Centre Ville při návštěvě města Cannes.

V apartmánu je také k dispozici kompletní kuchyně.

Situované 13-minutovou procházkou k La Croisette, toto ubytování nabízí rychlý přístup k Long Beach, což je 1 km daleko. Apartmán leží ve čtvrti Cannes City-Centre. Astoux et Brun nabízí hostům jídla francouzské kuchyně a je pouze 200 metrů daleko. Ubytování je jen pár kroků od Musée de la Castre. Autobusová stanice La Ferrage je 200 metrů daleko.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Agencia Studette Centre Ville Cannes
Appartement St Antoine
Cena pouze pro mobilní zařízení

Appartement St Antoine

9.4
Výjimečný 6 recenzí
18 m od ubytování
Appartement Suquet Cannes
Cena pouze pro mobilní zařízení

Appartement Suquet Cannes

9.3
Výjimečný 3 recenze
25 m od ubytování
Cannes Port Suite 1 Balcon Vue Palais
Cena pouze pro mobilní zařízení

Cannes Port Suite 1 Balcon Vue Palais

9.9
Skvělý 7 recenzí
25 m od ubytování
USD 463 USD 417
za noc

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V pokojích

    • Klimatizace

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !
    Často kladené otázky
    • Kde je apartmán Agencia Studette Centre Ville umístěn?
      Apartmán Agencia Studette Centre Ville se nachází v blízkosti Provensálský trh Forville.
    • Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán Agencia Studette Centre Ville apartmán?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Agencia Studette Centre Ville apartmán patří mimo jiné Parc naturel forestier de la Croix des Gardes, La Croisette, Long Beach.
    • Jsou v blízkosti apartmán Agencia Studette Centre Ville nějaké stravovací zařízení?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán Agencia Studette Centre Ville patří restaurace La Pizza Cresci a L'Assiette Provencale, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • Je v apartmán Agencia Studette Centre Ville apartmán dostupný internet?
      Ne, apartmán Agencia Studette Centre Ville apartmán nenabízí Wi-Fi. Chcete-li se dozvědět více o přesných podmínkách, kontaktujte prosím ubytování.

    Umístění

    Map

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Agencia Studette Centre Ville Cannes

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít